Data publikacji w serwisie:

Dzień z Biurem Karier

Dzień z Biurem Karier na Wydziałach: Antropologii i Kulturoznawstwa, Filozoficznym, Psychologii i Kognitywistyki, Socjologii oraz Studiów Edukacyjnych! Będziemy u Was 24 października (poniedziałek).

Dowiedzcie się więcej o naszej ofercie oraz skorzystajcie z okazji i sprawdźcie swoje CV w trakcie przerwy. Nasz gość specjalny Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poprowadzi konkurs z tematyki środowiska samorządowego, gdzie będzie można wygrać przydatne gadżety:) Czekamy na Was w holu budynku D w godzinach 11.00 - 14.30.    

Marzysz o zdobyciu doświadczenia w konkretnej firmie? Chcesz nawiązać kontakt z wybraną organizacją, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przyjdź na spotkanie p.t. „Upoluj praktykę/staż – sposoby nawiązania kontaktu z interesującą organizacją” 24 października (poniedziałek) w godzinach 11.30-13.00 i dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwania praktyki czy stażu. Zainwestuj w siebie i zwiększ szanse na zdobycie cennego doświadczenia. Czekamy na Was w budynku D sala 508.
Zapraszamy!

Zespół Biura Karier UAM