Komunikat Dziekana

Szanowni Państwo!
W tych trudnych dla nas wszystkich momentach, chciałbym przypomnieć o bezwzględnej konieczności stosowania się do zarządzeń JM Rektora UAM profesora Andrzeja Lesickiego (nr 431 z 11 marca oraz 432 z 15 marca) rozesłanych jako listy ogólnouczelniane. Wynika z nich, między innymi, konieczność pełnienia funkcji administracyjnych „w miarę możliwości w sposób zdalny”.
Paragraf trzeci rozporządzenia nr 431 mówi także o tym, że „korespondencję w formie papierowej należy składać w Kancelarii UAM, a nie bezpośrednio w jednostkach lub sekretariatach”. Chciałbym zapewnić Państwa, że wszystkie papierowe dokumenty, które dotrą do Biura Obsługi Wydziału, np. faktury, będę podpisywał na bieżąco. Dokumentów tych nie muszą już parafować Dyrektorzy Instytutów oraz Kierownik Katedry.
Kontakt telefoniczny z BOW-em od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00.

Z  poważaniem,

Dziekan