Obwieszczenie WKW - wybory w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Komisja Wyborcza Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa UAM, informuje że wybory przedstawicieli pracowników WAiK niebędących nauczycielami akademickimi do Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o kulturze i religii w poszerzonym składzie wskazującej kandydata na dziekana oraz prodziekanów (5 osób) odbędzie się zdalnie w poniedziałek 6 lipca 2020 roku o godz. 10.00 za pomocą systemu Ankieter.

Głosowanie w pierwszej turze trwa do 10.30, w razie potrzeby druga tura głosowania odbędzie się w godzinach 11.00-11.30.

Link do głosowania zostanie przesłany drogą mailową po zamknięciu listy kandydatów.

Kandydatów do Rady Dyscypliny Naukowej nauki o kulturze i religii w poszerzonym składzie można zgłaszać od 30 czerwca do 2 lipca 2020 r. przesyłając je na adres mailowy sekretarza WKW: anna.robaszkiewicz@amu.edu.pl wraz z wymaganymi oświadczeniami (wzory dokumentów poniżej).

Lista kandydatów oraz wyniki wyborów zostaną ogłoszone na stronie WWW Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa UAM.

Zgłoszenie kandydata do ciała wskazującego kandydata na dziekana oraz prodziekana 25.06.2020 Anna Robaszkiewicz
DOCX
Pobierz DOCX Zgłoszenie kandydata do ciała wskazującego kandydata na dziekana oraz prodziekana(12.2 KB)
Zgoda kandydata na członka rady dyscypliny 25.06.2020 Anna Robaszkiewicz