Obwieszczenie Wydziałowej Komisji Wyborczej - wybory w grupie nauczycieli akademickich, niemających tytułu naukowego profesora lub stopnia doktora habilitowanego

Komisja Wyborcza Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa UAM, informuje że wybory przedstawicieli nauczycieli akademickich, niemających tytułu naukowego profesora lub stopnia doktora habilitowanego do Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o kulturze i religii oraz do Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o kulturze i religii w poszerzonym składzie wskazującej kandydata na dziekana oraz prodziekanów (20 osób) odbędą się zdalnie w poniedziałek 6 lipca 2020 roku o godz. 9.00 za pomocą systemu Ankieter.

W skład Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Kulturze i Religii w kadencji 2020-2024 z grupy nauczycieli akademickich, niemających tytułu naukowego profesora lub stopnia doktora habilitowanego wchodzi 14 osób z czego 7 stanowią osoby o najwyższych wskaźnikach efektywności naukowej, wykorzystywanych w  ewaluacji dyscypliny naukowej, którą reprezentują.
W związku z powyższym w skład Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Kulturze i Religii w kadencji 2020-2024 wchodzą następujące osoby w porządku alfabetycznym:

1. dr Zofia Boni
2. dr Cezary Kościelniak
3. dr Tomasz Kowalski
4. dr Michał Krawczak
5. dr Katarzyna Machtyl
6. dr Hannah Wadle
7. dr Tomasz Żaglewski

Wyłonienie pozostałych 7 przedstawicieli nauczycieli akademickich posiadających stopień doktora, nastąpi podczas wyborów ogłoszonych na poniedziałek 6 lipca br. w powyższej grupie pracowniczej.

Głosowania w pierwszej turze trwają do 9.30, w razie potrzeby drugie tury głosowania odbędą się w godzinach 10.00-10.30.

Linki do obydwu głosowań zostaną przesłane drogą mailową po zamknięciu list kandydatów.

Kandydatów do Rady Dyscypliny Naukowej nauki o kulturze i religii można zgłaszać od 30 czerwca do 2 lipca 2020 r. przesyłając je na adres mailowy: anna.robaszkiewicz@amu.edu.pl wraz z wymaganymi oświadczeniami (wzory dokumentów poniżej).

Zgodnie z par. 177 ust. 2 Statutu UAM Kandydata  do  rady naukowej dyscypliny  może  zgłosić uprawniony  nauczyciel akademicki posiadający stopień doktora habilitowanego lub tytuł profesora.

Listy kandydatów oraz wyniki wyborów zostaną ogłoszone na stronie WWW Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa UAM.

Zgłoszenie kandydata do Rady Naukowej Dyscypliny nauki o kulturze i religii 25.06.2020 Anna Robaszkiewicz
DOCX
Pobierz DOCX Zgłoszenie kandydata do Rady Naukowej Dyscypliny nauki o kulturze i religii(12.2 KB)
Zgłoszenie kandydata do ciała wskazującego kandydata na dziekana oraz prodziekana 25.06.2020 Anna Robaszkiewicz