Obwieszczenie Wydziałowej Komisji Wyborczej z dnia 30 czerwca 2020 r.

W związku ze zmianą Uchwały nr 3 Komisji Wyborczej Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa UAM w Poznaniu z dnia 18 czerwca 2020 roku w sprawie ustalenia liczby przedstawicieli oraz podziału mandatów w Radzie Naukowej Dyscypliny Nauki o Kulturze i Religii w poszerzonym składzie w jej skład wejdzie 25 przedstawicieli nauczycieli akademickich, niemających tytułu naukowego profesora lub stopnia doktora habilitowanego oraz 6 przedstawicieli pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

W związku z powyższą zmianą termin składania zgłoszeń został przedłużony do piątku (3 lipca br.) do godziny 12.00.

Terminy głosowań pozostają bez zmian.

Kandydatów należy zgłaszać na adres mailowy sekretarza WKW: anna.robaszkiewicz@amu.edu.pl wraz z wymaganymi oświadczeniami.

Uchwała Nr 4 Komisji Wyborczej WAiK UAM z dnia 30 czerwca 2020 roku w sprawie zmiany uchwały Komisji Wyborczej WAiK nr 3 w sprawie ustalenia liczby przedstawicieli oraz podziału mandatów w Radzie Naukowej Dyscypliny Nauki o Kulturze i Religii w poszerzonym składzie: https://waik.amu.edu.pl/__data/assets/pdf_file/0016/125260/Uchwala-WKW-nr-4.pdf