Obwieszczenie Wydziałowej Komisji Wyborczej

Komisja Wyborcza Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa UAM, informuje że wybory uzupełniające przedstawiciela nauczycieli akademickich, niemających tytułu naukowego profesora lub stopnia doktora habilitowanego do Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o kulturze i religii odbędą się zdalnie w środę 23 czerwca 2021 roku w godz. 11.00-11.30 za pomocą systemu Ankieter.

Link do głosowania zostanie przesłany drogą mailową po zamknięciu listy kandydatów.

Kandydatów do Rady Dyscypliny Naukowej nauki o kulturze i religii można zgłaszać do piątku 18 czerwca br. do godziny 12.00 przesyłając je na adres mailowy: anna.robaszkiewicz@amu.edu.pl wraz z wymaganymi oświadczeniami (wzory dokumentów w poniżej). Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone wiadomością zwrotną.

Lista kandydatów oraz wyniki wyborów zostaną ogłoszone na stronie WWW Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa UAM.

Zgloszenie-kandydata-do-Rady-Naukowej-Dyscypliny-nokir.docx 15.06.2021 Anna Robaszkiewicz
DOCX
Pobierz DOCX Zgloszenie-kandydata-do-Rady-Naukowej-Dyscypliny-nokir.docx(19.9 KB)
Zgoda-kandydata-na-czlonka-rady-dyscypliny.docx 15.06.2021 Anna Robaszkiewicz