Dzień Kandydatki i Kandydata do Szkół Doktorskich UAM

Jesteś absolwentem szkoły wyższej i chcesz się dalej rozwijać naukowo?
Jeśli tak, to Szkoła Doktorska Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to najlepszy wybór!
Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Kandydatki i Kandydata do Szkół Doktorskich UAM organizowanych przez Samorząd Doktorantów UAM już 17 czerwca o godz. 17.00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Podczas spotkania opowiemy Wam m.in. o ofercie edukacyjnej, procesie rekrutacji, warunkach studiowania, wyjazdach badawczych.
Spotkanie otworzy Prorektor Szkoły Doktorskiej UAM prof. dr hab. Przemysław Wojtaszek a później będziecie mogli porozmawiać o studiach z dyrektorami poszczególnych Szkół:

* prof. UAM dr hab. Agnieszką Ludwików (Szkoła Doktorska Nauk Przyrodniczych)
* prof. dr hab. Piotrem Pawluciem (Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych)
* prof. dr hab. Radosławem Fiedlerem (Szkoła Doktorska Nauk Społecznych)
* prof. UAM dr hab. Remigiuszem Ciesielskim (Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych)
* prof. dr hab. Piotrem Śliwińskim (Szkoła Doktorska Nauk o Języku i Literaturze)

W spotkaniu wezmą udział także obecni doktoranci i doktorantki, którzy odpowiedzą na Wasze najbardziej nurtujące pytania o kulisach studiowania.

Nie może Was zabraknąć!

Link wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/2cauRh7B5