Dzień z Biurem Karier na Kampusie Ogrody

Droga Studentko, Drogi Studencie!

• Poszukujesz możliwości, aby podjąć aktywne działanie na rynku pracy?
  • Chcesz poznać możliwe ścieżki kariery po ukończeniu studiów?
  • Temat rozwoju zawodowego jest dla Ciebie ważny?

Jeśli TAK, zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji i zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

16 stycznia 2024 (wtorek) przyjdź na Dzień z Biurem Karier UAM, który odbędzie się na terenie Kampusu Ogrody w budynku E (Collegium Znanieckiego) przy ul. Szamarzewskiego 89.

To wydarzenie pełne atrakcji, utrzymane w nieformalnym klimacie, na które szczególnie zapraszamy osoby z Wydziałów: Psychologii i Kognitywistyki, Studiów Edukacyjnych, Filozoficznego, Socjologii oraz Antropologii i Kulturoznawstwa.

Od 11.00 do 14.00, będziemy czekać na Ciebie z przedstawicielami następujących firm i instytucji:

Dzień z Biurem Karier UAM to szansa, by:

• osobiście porozmawiać z przedstawicielami zaproszonych gości i dowiedzieć się więcej o możliwości zdobycia doświadczenia w poszczególnych firmach/instytucjach,
  • poznać ofertę Biura Karier UAM,
  • wziąć udział w inspirującym spotkaniu Od Bzdury do Biznesu: Jak Zamienić Pomysł w Edukacyjny Sukces! (godz. 12.00, budynek E, sala D), które poprowadzi Miłosz Łasiński, proaktywny student i pasjonat biologii na UAM; kreator unikalnych materiałów edukacyjnych z 3000+ zadowolonymi klientami. Wstęp wolny,
  • skorzystać z CV point i omówić dokumenty aplikacyjne,
  • spróbować swoich sił w konkursie, zakręcić kołem rozwojowym i wygrać nagrody,
  • połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiększyć swoją świadomość zawodową.

Pamiętaj: 16 stycznia 2024 (wtorek), godz. 11.00-14.00, Kampus Ogrody, budynek E (Collegium Znanieckiego, ul. Szamarzewskiego 89).

Do zobaczenia!

Zespół Biura Karier UAM