Planning and Expanding a Business Made Easy!

Center for American Studieswe współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu zaprasza do udziału w intensywnym weekendowym kursie z planowania swojej pierwszej działalności gospodarczej i rozwijania firmy prowadzonym przez amerykańskiego ekonomistę, wykładowcę i przedsiębiorcę, Dr. Pera Bylunda (Oklahoma State University) pt.Planning and Expanding a Business Made Easy!

Praktyczny program kursu:

* Zrozumiesz rolę siebie jako przedsiębiorcy w gospodarce rynkowej i jak ta rola powinna przekładać się na Twoje indywidualne działania

* Dowiesz się, jak myśleć o swojej firmie, identyfikować poszczególne segmenty rynku i zdobywać najbardziej pożądanych klientów

* Nauczysz się wyznaczać cele związane z tworzeniem wartości

* Rozwiniesz umiejętności w zakresie iteracyjnego planowania biznesowego i pivotingu

* Nauczysz się omijać najpoważniejsze pułapki,które czyhają na każdego początkującego przedsiębiorcę

* I wiele więcej!

Termin kursu: startujemy 12 marca (piątek) wieczorem i kończymy 14 marca (w niedzielę) po południu. Kurs jest tym samym idealny dla studiujących/pracujących w tygodniu.

Polecamy aplikować do 20 lutego!

Więcej informacji o zapisach:https://fb.me/e/Qp47G9n1