Wykład z dyskusją "Obraz ciała w kontekście społeczno-kulturowym, czyli jak media społecznościowe kształtują nasze postrzeganie siebie "

W ramach projektu wsparcia psychologicznego studentów UAM zapraszamy do zapisów na wykład z dyskusją "Obraz ciała w kontekście społeczno-kulturowym, czyli jak media społecznościowe kształtują nasze postrzeganie siebie " prowadzony przez studentki Wydziału Psychologii i Kognitywistyki.

Porozmawiajmy o tym jak korzystanie z Instagrama wpływa na to jak postrzegasz swoje ciało. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co składa się na obraz twojego ciała oraz jak zmienić swoje myśli dezadaptacyjne pojawiające się nie tylko pod wpływem mediów społecznościowych w myśli wspierające,to zapraszamy na nasze spotkanie!

Prowadzące: Dominika Szałkowska i Agata Ukleja - studentki 4 roku psychologii

Termin: 26.05.2021 w godz. 16.00-17.30 (90 minut)

Warsztaty będą się odbywać w małej grupie do 15 osób (stąd ograniczona liczba miejsc).

Zapisy odbywają się poprzez: https://forms.office.com/Pages/DesignPage.aspx?fragment=FormId%3D4Z5ocy-0JU6l9mbR8pvAkplV9LEJozJCjWCI8NdUIwZUQ043V0JIT0FEMlpKREtKVFQ5M1Q1UDhPOS4u%26Token%3D2b3c10f9e0d9484cb8c5a81bad143bc2