Zaproszenie na debatę „Nauka i polityka dla klimatu” oraz otwarcie AMU Research Centre for Energy and Environmental Challenges

Spotkanie z prof. Szymonem Malinowskim, dyrektorem Instytutu Geofizyki na Uniwersytecie Warszawskim i założycielem strony Nauka o Klimacie oraz dr Joanną Maćkowiak-Panderą, prezeską zarządu Forum Energii i ekspertką ds. energetyki i klimatu, odbędzie się 22 kwietnia, godz. 10:00-12:00, Sala Lubrańskiego w siedzibie głównej UAM na ul. Wieniawskiego 1.

Spotkanie jest połączone z otwarciem AMU Research Centre for Energy and Environmental Challenges powstałego przy Szkole Nauk Humanistycznych UAM w Poznaniu z inicjatywy prof. Aleksandry Lis-Plesińskiej i dr Małgorzaty Zofii Kowalskiej z Instytutu Antropologii i Etnologii UAM.

Nauka i polityka dla klimatu 15.04.2024 Anna Robaszkiewicz
Pobierz PDF Nauka i polityka dla klimatu(15.0 MB)